Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

CYSTERNY

Firma PETROBOS Sp. z o.o. powstała w lutym 2014 roku wychodząc naprzeciw dużemu zapotrzebowaniu  na używany sprzęt dla polskich firm z sektora transportu i dystrybucji paliw ciekłych.
Specjalizujemy się w obrocie importowanymi i krajowymi autocysternami, cysternami, ciągnikami siodłowymi i paliwami ciekłymi.
Zapewniamy kompleksową obsługę klienta poprzez:
• znalezienie sprzętu i jego sprowadzenie
• modernizację, naprawy, renowację
• przygotowanie i zgłoszenie pod polskie dozory TDT i GUM
• doradztwo w zakresie sfinansowania zakupu sprzętu: kredyt, leasing, wynajem

Posiadamy wiedzę techniczną potwierdzoną certyfikatem ADR i doświadczenie w handlu pozwalające na dotarcie do klientów zainteresowanych zakupem sprzętu przeznaczonego do transportu i dystrybucji paliw ciekłych.
Współpracujemy z wyspecjalizowanymi firmami posiadającymi uprawnienia Transportowego Dozoru Technicznego do wykonywania napraw i modernizacji cystern klasy 2, 3, 9 oraz przyjęcia ich pod dozór TDT. Wykonujemy  legalizacje, naprawy elektronicznych układów wydawczych paliw i zgłaszamy je pod dozór Głównego Urzędu Miar.
Jesteśmy młodym, prężnym i dynamicznie rozwijającym się zespołem otwartym na nowe wyzwania.
Naszą misją i priorytetem jest zaspokojenie wszystkich potrzeb i oczekiwań Klientów.
Stawiamy na najwyższą jakość obsługi, świadczonych usług i oferowanego sprzętu.
Zapraszamy do współpracy!!!


Witryna stworzona na platformie